Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Jawory

1-3 z 3 ofert pracy

Operatora wózka widłowego Okolice Lipska

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Jawór

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowegowyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Operatora wózka widłowego Okolice Lipska 2024/04 Obowiązki -Wykonywanie wszelkich prac magazynowych i transporto...

15.05.202415.05.2024

OPERATOR PRASY

ZAKŁAD ZAGO SP. Z O.O. SP. K.ZAKŁAD ZAGO SP. Z O.O. SP. K.
Sierzno

Zakres obowiązków: obsługa prasy belującej, drobne naprawy i konserwacja, nadzór nad prasą Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane uprawnienia na wózek widłowy...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Miszewo

Do Twoich obowiązków będzie należało: wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem wyrobów produkowanych w Zakładzie wg zatwierdzonych procedur i instrukcji (branża chemiczna, produkcja żelkotów) przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych...

09.05.202409.05.2024