Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózka widłowego (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Kielce

Zadania: kierowanie wózkiem widłowym, sprawne przyjmowanie, składowanie przy pomocy wózka widłowego, transport towarów na ternie zakładu- praca na zewnątrz. Wymagania: uprawnienia II WJO, uprawnienia operatora wózka widłowego wydane przez UDT (Kat. II), doświadczenia w pracy na wózku widłowym. Oferu...

18.05.202418.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1274Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Uprawnienia UDT. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

nowa oferta
ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS-STAL SP. Z O.O.ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS-STAL SP. Z O.O.
Sitkówka

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość wyrobów hutniczych. Zakres obowiązków: załadunek/rozładunek wyrobów stalowych....

17.05.202417.05.2024