Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Kościany

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER -OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SM MLEKOVITA

nowa oferta
SM MLEKOVITA ZAKŁADSM MLEKOVITA ZAKŁAD
Kościan

Poszukujemy MAGAZYNIERA -OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO do pracy w SM MLEKOVITA ZAKŁAD KOŚCIANOpis stanowiska:- rozładunek i załadunek palet i wyrobów gotowych- gospodarka magazynowa - znajomość zasad magazynowania- prowadzenie dokumentacji- mycie urządzeń i nadzór nad myciemOd kandydatów oczekujemy:- go...

15.05.202415.05.2024

Produkcja w Kaliszu

nowa oferta
HR WORK FORCE SP. Z O.O.HR WORK FORCE SP. Z O.O.
Kalisz

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do PRACY NA PRODUKCJI części AGD w Kaliszu na stanowisku: Operator, Magazynier Obowiązki: 1. Operator - kompletacja poszczególnych elementów w...

Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

nowa oferta
NESTLE POLSKA S. A.NESTLE POLSKA S. A.
Kalisz

Zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłości procesu technologicznego. Zapewnienie właściwej wydajności linii pakującej. Raportowanie zużyć surowców i opakowań z wykorzystaniem systemu komputerowego. Wykonywane ze wsparciem mechanika okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń. Współuczestnictwo w projekt...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0298 s