Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Lubelskie Opole

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole Lubelskie

Numer oferty: StPr/24/0265Obowiązki:- obsługa wózka w zakresie przewozu towarów na terenie zakładu produkcyjnego; - pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przewożenie surowca i wyrobu;- zabezpieczenie przewożonego towaru przed uszkodzeniem;- wypełnienie dokumentacji wewnętrznej;- czynności porządkowe.W...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SVZ TOMASZÓW SP. Z O.O.SVZ TOMASZÓW SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - obsługa wózka w zakresie przewozu towarów na terenie zakładu produkcyjnego; - pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przewożenie surowca i wyrobu; - zabezpieczenie przewożonego towaru przed uszkodzeniem; - wypełnienie dokumentacji wewnętrznej; - czynności porządkowe. Wymagania: w...

06.05.202406.05.2024