Filtruj

Praca Operator Wtryskarki - Pcim

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MONTAŻU - WTRYSKAREK

KLGS NOWE TECHNOLOGIE SP. Z O.O.KLGS NOWE TECHNOLOGIE SP. Z O.O.
Pcim

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Opis stanowiska: montaż elementów maszyn i urządzeń według dokumentacji technicznej, praca na stanowiskach montażowych, kontrola jakości montowanych elementówWymagania: brak doświadczenia b...

20.04.202420.04.2024

KLGS SP. Z O.O.KLGS SP. Z O.O.
Pcim

Zakres obowiązków: Opis stanowiska: montaż elementów maszyn i urządzeń według dokumentacji technicznej, praca na stanowiskach montażowych, kontrola jakości montowanych elementów Wymagania: brak doświadczenia branżowego, wykształcenie średnie lub zawodowe, dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym w n...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator montażu – wtryskarek

Pcim

Opis stanowiska: montaż elementów maszyn i urządzeń według dokumentacji technicznej, praca na stanowiskach montażowych, kontrola jakości montowanych elementów Wymagania: brak doświadczenia branżowego, wykształcenie średnie lub zawodowe, dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym w nocy (osoby z orzecz...