Filtruj

Praca Operator Wytlaczarki - Konstantynów Łódzki

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Konstantynów Łódzki

Zadania: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki), bieżąca obsługa produkcji, kontrola pracy maszyn, kontrola jakości wytwarzanych towarów, zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym. Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych, gotowość do pracy w syst...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn/Pracownik Produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJIPRACOWNIK PRODUKCJI
Łódź

Agencja rekrutacyjna Trenkwalder aktualnie poszukuje, dla swojego klienta kandydata na stanowisko: Pracownik Produkcji Lokalizacja: strefa ekonomiczna na pograniczu Łodzi i Konstantynowa ( Nowy Józefów) Zadania na stanowisku: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki), bieżąca obsług...

Pracownik Produkcyjny pracownik fizyczny (Pomocnik operatora)

MICHAŁMICHAŁ
Łódź

Obecnie do swojego zespołu poszukuję kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji folii ,TEOFILÓW. (3 zmiany) Zadania: Kontrolowanie przebiegu produkcyjnego i koordynowanie pracy maszyn Produkcja bieżąca wg. zamówień klientów Tworzenie raportów oraz kart identyfikacyjnych produktów Zaopatrywa...

04.06.202404.06.2024
od 4800 zł