Filtruj

Praca Operator - Oborniki

1-3 z 3 ofert pracy

praca przy naprawie dróg

JACEKJACEK
Oborniki Śląskie

praca przy remontach dróg, jako operator remontera patcher. przeszkolenie, praca przy dobrych warunkach pogodowych. dla chcących praca w weekend. zarobki do 350/dzień. praca w terenie, ale w delegacji rzadko. podobna maszyna i robota do poniższej. www.youtube.com/watch?v=_WfFTU7D57o...

26.02.202426.02.2024
od 35 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Szlifierz – Operator linii

Poznań

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości wyprodukowanych komponentów oraz pakowanie Wprowadzanie danych do systemu oraz raportowanie Wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym – trzyzmianowym lub czterobrygadowym (w zależności od stanowiska) Sumienność oraz zaangażowanie w wykon...

04.04.202404.04.2024

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Poznań

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023