Filtruj

Praca Operator - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK GALWANICZNYCH

FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA EKO-BLASK MARCIN KACZYŃSKIFIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA EKO-BLASK MARCIN KACZYŃSKI
Wyszków

Zakres obowiązków: Przygotowywanie detali obróbki i pakowania po obróbce (śrubki, nakrętki) Wykonywanie ciężkich prac fizycznych związanych z ww. zadaniami. Praca na 2 zmiany: 6-14, 14-22. umowa o pracę na okres próbny (1 miesiąc), docelowo umowa o pracę na stałe praca na dwie zmiany: 6-14, 14-22 M...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn wytwórczych

nowa oferta
DREWMA MICHAŁ NOZDERKADREWMA MICHAŁ NOZDERKA
Łochów

Operator maszyn wytwórczych Miejsce pracy: Łochów Twój zakres obowiązków Praca przy obsłudze traka taśmowego, Przygotowywanie odcinków drewna surowego, Transport ładowarką na traka taśmowego, Wykonywanie zamówień klientów lub na stan, Dbałość o jakość wykonywanych produktów. Nasze wymagania Zaangażo...

17.05.202417.05.2024

Zatrudnimy operatora CNC - Słupno, Radzymin.

nowa oferta
PROF-MET-KOLPROF-MET-KOL
Radzymin

PROF-MET-KOL firma posiadająca status dużego przedsiębiorstwa, pracodawca od ponad 30-stu lat, lider w dziedzinie metali zatrudni pracownika na stanowisko Operatora CNC.Wymagania:- wykształcenie techniczne- znajomość rysunku technicznego- doświadczenie w obsłudze maszyn CNCpraca @...