Filtruj

Praca Operatora Gilotyny - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ I GILOTYNY

TECHNICAL SP. Z O.O.TECHNICAL SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: • obsługa prasy krawędziowej • obsługa gilotyny • obsługa przyrządów pomiarowych • realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP • kontrola jakości wyprodukowanych elementów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze ...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy produkcji papieru

REMEDY SP. Z O.O.REMEDY SP. Z O.O.
Toruń

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Dla naszego klienta w Małej Nieszawce poszukujemy kobiet i mężczyzn do: POMOCY OPERATOROM MASZYN Będziesz odpowiadać za: Rozpakowywanie rolek Układanie opakowań ...

30.04.202430.04.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

INTO SP. Z O.O.INTO SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: • obsługa prasy krawędziowej • obsługa gilotyny • obsługa przyrządów pomiarowych • realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP • kontrola jakości wyprodukowanych elementów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze z...

29.04.202429.04.2024