Filtruj

Praca Operatorow Koparek - Bielsk Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

INFRA INSTAL SP. Z O.O.INFRA INSTAL SP. Z O.O.
Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków: Obsługa koparko - ładowarki i koparki Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku operator koparko - ładowarki...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0205Obowiązki:Obsługa koparko - ładowarki i koparkiWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Operator koparkoładowarkiWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku operator kopar...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator / -ka Koparko - ładowarki STARBAG Bielsk Podlaski

STRABAG SP. Z O.O.STRABAG SP. Z O.O.

Zadania praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego praca przy robotach drogowych Wymagania doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora Koparko -ładowarki uprawnienia do obsługi koparko- ładowarki - klasa trzecia i wyżej dobra organizacja pracy sumienność, dyspozycyjność...

10.05.202410.05.2024