Filtruj

Praca Operatorow Koparek - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE DUBLER SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE DUBLER SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa koparko-ładowarki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI

FIRMA INSTALACJI SANITARNYCH INSTALEX MIROSŁAW MAKSYMCZUKFIRMA INSTALACJI SANITARNYCH INSTALEX MIROSŁAW MAKSYMCZUK
Lubin

Zakres obowiązków: kierowanie koparki, wykopywanie i zasypywanie wykopów, przenoszenie i ładowanie ciężkich przedmiotów i materiałów za pomocą koparki Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej...

29.04.202429.04.2024

Operator koparki

nowa oferta
PAWEŁPAWEŁ
Polkowice

Zatrudnię operatora koparki kołowej z doświadczeniem (rowy, skarpy, humusowanie). Praca w okolicy Polkowic. Wszystkie informacje pod numerem 60*****26...

08.05.202408.05.2024