Filtruj

Praca Opieka Osob Starszych - Cieszyn

1-2 z 2 ofert pracy

4-ro miesięczny STAŻ w Czechach - Międzynarodowy projekt stażowy ALMA.

EVEREST CONSULITNG & SZKOLENIAEVEREST CONSULITNG & SZKOLENIA
Cieszyn

Zapraszamy do udziału w projekcie mobilności ponadnarodowej ALMA (Aim-Learn-Master-Achieve) poprzez zagraniczne doświadczenia zawodowe które otwierają nowe horyzonty na europejskim rynku pracy -staż jest dla osób niepracujących do 29 roku życia Dlaczego warto? Zyskaj cenne doświadczenie w renomow...

07.06.202407.06.2024
Praktykapraktyka

Praca dla Opiekuna osób starszych Godziszów (koło Goleszowa)

nowa oferta
ELŻBIETAELŻBIETA
Goleszów

Obowiązki: Opieka nad osobami starszymi w ich domach lub w placówkach opiekuńczych. Pomoc w codziennych czynnościach życiowych, takich jak ubieranie się, karmienie, higiena osobista. Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków. Pomoc w poruszaniu się, w tym ...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1140 s