Filtruj

Praca Opiekun Domu - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

OPIEKUN/OPIEKUNKA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA OSÓB PRZEWLEKLE PSYCHICZNIE CHORYCHDOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA OSÓB PRZEWLEKLE PSYCHICZNIE CHORYCH
Rzeszów

Zakres obowiązków: Praca zmianowa (I zmiana od 07:00 do 15:00 II zmiana 12:00 do 20:00 Praca w weekendy i święta) Pomoc w codziennym funkcjonowaniu mieszkańców (karmienie, kąpiel, przebieranie, karmienie itp.) Wynagrodzenie zasadnicze+premia+dodatek stażowy Wymagania: wykształcenie - średnie ogóln...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun/ ka w VENACO / KORSYKA CZERWIEC 2024

EUROTRANSAKEUROTRANSAK
Rzeszów

Opieka nad mężczyzną 72 letnim (77 kg) , po przebytym udarze w 2019 roku , złamaniu kości udowej w 2023 oraz z cukrzycą. Pan porusza się samodzielnie przy pomocy laski, częsciowo sparaliżowany. Sprawny umysłowo. Możliwa komunkacja po francusku oraz włosku. Pan zamieszkuje sam w domu jednorodzinnym w...

15.05.202415.05.2024