Filtruj

Praca Opiekun Domu - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

LEKKA PRACA W DOMU - PREMIE - UMOWA- Wyszkolimy każdego od podstaw

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Toruń

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy. Proszę o zapoznanie się z treścią poniższego ogłoszenia. Działamy na rynku Polskim od 2020r, poszukujemy osób, które chcą dorobić do wypłaty, domowego budżetu, zarobić własne pieniądze, które chcą mieć drugie źródło dochodu, a nie mają kolejn...

03.06.202403.06.2024
od 5000 zł

(S)OPIEKUN MEDYCZNY

nowa oferta
FUNDACJA IM. BRATA ALBERTA DOM POMOCY SPOŁECZNEJFUNDACJA IM. BRATA ALBERTA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Toruń

Zakres obowiązków: praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie: czynności pielęgnacyjne, higieniczne, organizacja czasu wolnego, realizowanie indywidualnego planu wsparcia w porozumieniu z mieszkańcem, udział w pracy zespołu terapeutyczno- opiekuńczego, opieka nad mieszkańcem Wymagania: wykszt...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0326 s