Filtruj

Praca Opiekun Opiekunka - Błonie

Opiekunki do osób starszych na terenie Miasta i Gminy Błonie

FIRMA GWARANTFIRMA GWARANT
Błonie

Zatrudnimy rzetelne i sumienne osoby do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej na terenie Gminy Błonie. Obowiązki opiekuna polegają na wsparciu seniora w codziennych czynnościach życiowych, takich jak przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości i higieny ciała, zakupy.Oferujemy: Praca w pełnym...

24.05.202424.05.2024

Para opiekunów seniorki w Niemczech

nowa oferta
ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.
Warszawa

Kontrakt rozpoczyna się od 21.04.2024 Para opiekunów seniorki w Niemczech Obowiązki Pan 92 lata z demencją, mobilny, senior nosi aparat słuchowy. Pan dużo podróżował i chętnie opowiada o podróżach, trzeba z nim dużo rozmawiać. Pani 93 lat z demencją, jest mobilna. Do obowiązków opiekunki należy prow...

26.05.202426.05.2024

MŁODSZY OPIEKUN K/M

Warszawa

Zakres obowiązków: - opieka nad dziećmi w wieku do lat 3, - organizacja zajęć wychowawczo-edukacyjnych iopiekuńczych, - dbanie o czystość sal i sprzętu. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawó...