Filtruj

Praca Opiekun Opiekunka - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LUBINIEPOWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LUBINIE
Lubin

Zakres obowiązków: zapewnienie opieki wychowankom w placówce opiekuńczo-wychowawczej, czynności pielęgnacyjne młodszych dzieci, udzielanie pomocy dziecku w rozwiązywaniu problemów, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, opieka zdrowotna i kształtowanie nawyków prozdrowotnych, organizowanie róznych zaj...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc opiekuna -Promyczki opieka nad dziećmi do lat 3

nowa oferta
MALWINAMALWINA
Legnica

Do naszego zespołu poszukujemy troskliwej i empatycznej cioci. Praca na początek jako pomoc opiekuna, po odpowiednim wdrożeniu oraz ewentualnym uzupełnieniu kwalifikacji oferujemy prowadzenie swojej grupy oraz pracę na cały etat. Umowa o pracę. Ciocia może być w trakcie studiów pedagogicznych lub ...

05.06.202405.06.2024

Opiekunka/Pomoc opiekuna/Pomoc techniczna

nowa oferta
MICHAŁ RADNYMICHAŁ RADNY
Wilczyce

Prywatny, kameralny Klub Malucha zatrudni Pomoc opiekuna/Pomoc Techniczna. Praca 8 godzin / dziennie. Lokalizacja: Wilczyce k. Wrocławia. Wymagania: punktualność, dokładność, dyspozycyjność, chęć do nawiązania długoterminowej współpracy, profesjonalne podejście do pracy, umiejętność i chęć pra...

od 4300 zł