Filtruj

Praca Opiekun Osob Niepelnosprawnych - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

(S)OPIEKUN MEDYCZNY

FUNDACJA IM. BRATA ALBERTA DOM POMOCY SPOŁECZNEJFUNDACJA IM. BRATA ALBERTA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Toruń

Zakres obowiązków: praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie: czynności pielęgnacyjne, higieniczne, organizacja czasu wolnego, realizowanie indywidualnego planu wsparcia w porozumieniu z mieszkańcem, udział w pracy zespołu terapeutyczno- opiekuńczego, opieka nad mieszkańcem Wymagania: wykszt...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

*(S) SIOSTRA PCK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/0623Obowiązki:sprawowanie opieki nad osobami obłożnie i ciężko chorymi, niepełnosprawnymi oraz samotnymi w domu, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i gospodarczych, zakupy i sprzątanie domu podopiecznego, podawanie leków, spaceryPraca w mieszkaniu podopiecznegoWymagania:Wyma...

13.04.202413.04.2024

KUJAWSKO-POMORSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY PCKKUJAWSKO-POMORSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY PCK
Toruń

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad osobami obłożnie i ciężko chorymi, niepełnosprawnymi oraz samotnymi w domu, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i gospodarczych, zakupy i sprzątanie domu podopiecznego, podawanie leków, spacery Praca w mieszkaniu podopiecznego Wymagania: wykształcenie - ...

10.04.202410.04.2024