Filtruj

Praca Opiekunek Dzieci - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

PIELĘGNIARKA

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKUZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Obserwacja stanu zdrowia dzieci, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, szkolenie i edukacja dzieci. Prowadzenie zajęć wychowawczych wspólnie z opiekunką dziecięcą, przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystania ze świeżego powietrza, karmienie dzieci. Prowadzenie apteczki ...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka do dziecka

AGATAAGATA
Słupsk

Szukam opiekunki do córki, wiek: 2 miesiące. Praca dorywcza, na ten moment potrzebuję opieki 20 marca od godziny 17 do 21 oraz 22 marca od godziny 10 do 14. Obowiązki to zmiana pieluchy i karmienie, ewentualnie zabawienie jak nie będzie spała. Interesuje mnie praca w domu opiekunki. Stawka do usta...

19.03.202419.03.2024
od 30 zł

Niania / Opiekunka dziecięca / Opieka nad dziećmi

CECYLIACECYLIA
Słupsk

Niania / Opiekunka dziecięca / Opieka nad dziećmi Drodzy rodzice, oferuję Wam pomoc jako opiekunka dziecięca. Mam na imię Cecylia, 28 lat z wykształcenia magister pedagogiki. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi, które zdobyłam poprzez praktyki w trakcie studiów pedagogicznych ( również dzi...

16.03.202416.03.2024
od 40 zł