Filtruj

Praca Opiekunka Dziecieca - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w żłobku - Kraków, ul. Glogera 5

nowa oferta
LOKOMOTYWALOKOMOTYWA
Kraków

Żłobek Lokomotywa w Krakowie (ul. Glogera 5) zatrudni osobę na stanowisko: opiekun.Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będą towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata.Jeżeli:-posiadasz odpowiednie kwalifikacje,-uwielbiasz pracę z dziećm...

13.05.202413.05.2024

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM

nowa oferta
Śledziejowice

Zakres obowiązków: Pomoc w opiece nad dziećmi do lat 3. Nadzór nad bezpieczeństwem higieną, utrzymanie porządku, pomoc przy posiłkach, zabawy z dziećmi, współpraca z rodzicami. Dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Niekaralność, opanowanie, cierp...

nowa oferta
MIROSŁAW GROCHOT FHU GROMGAZMIROSŁAW GROCHOT FHU GROMGAZ
Niepołomice

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi od 5 m-ca do 3 roku życia, czynności porządkowe, dbanie o higienę i pielęgnację, przebieranie, karmienie dzieci Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Gotowość do Podj...