Filtruj

Praca Opiekunka Dziecieca - Wikielec

OPIEKUNKA DZIECIĘCA DO LAT 6 W PRZEDSZKOLU - 1/2 ETATU (ROK SZKOLNY 2024/2025)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wikielec

Numer oferty: StPr/24/1572Obowiązki:Opieka nad dziecmi.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:Praca na 1/2 etatu. Wymagania: doświadczenie mile widziane, kurs opiekunka dziecięca - mile widziany. kontakt mailowy: zspwikielec@gmina-i...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

OPIEKUNKA DZIECIĘCA DO LAT 6 W PRZEDSZKOLU

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIKIELCUZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIKIELCU
Wikielec

Zakres obowiązków: Opieka nad dziecmi Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe Praca na 1/2 etatu. Wymagania: doświadczenie mile widziane, kurs opiekunka dziecięca - mile widziany. kontakt mailowy: zspwikielec@gmina-ilawa.pl...

Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka dzieci w drodze do szkoły

POWIATOWY URZĄD PRACY W IŁAWIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W IŁAWIE
Fijewo

Zgodenie z programem stażu...

26.02.202426.02.2024