Filtruj

Praca Opiekunka Dziecieca - Władysławów

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUNKA W KLUBIE DZIECIĘCYM

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Władysławowo

Numer oferty: StPr/24.0505Obowiązki:opieka nad dziećmi w wieku 1-3, prowadzenie zajęć dydaktycznychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcymWykształcenie:średnie ogólnokształcąceMiejsce pracy: Starowiejska 14, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, ...

11.06.202411.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
EDYTA ŻACH EDU-CHILDEDYTA ŻACH EDU-CHILD

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w wieku 1-3, prowadzenie zajęć dydaktycznych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym...

Umowa o pracęumowa o pracę

Wychowawczyni/ opiekunka grupy żłobkowej

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Suchy Las

Wymagania Kwalifikacje: pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczycielki wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej bądź pedagożki lub doświadczenie w opiece nad dziećmi w żłobku lub jako niania. Wysoka kultura osobista Umiejętności opiekuńcze Kreatywność Empatia Pracowitość...

od 4000 zł