Filtruj

Praca Opiekunka Osob Starszych - Lublin

OPIEKUN/OPIEKUNKA NAD OSOBĄ STARSZĄ I PROWADZENIE GOSPODARSTWA DOMOWEGO

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Lublin

Zakres obowiązków: świadczenie osobom starszym usług opiekuńczo-wspomagających (pomoc przy ubieraniu się, podawanie lekarstw itp.), pomoc osobie starszej w prowadzeniu gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, sprzątanie) Wymagania: język obcy - niemiecki (mowa: przeciętny, pismo: przeciętny) język...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Opiekunka do osoby starszej

WIND ANNA WOŻNIAKWIND ANNA WOŻNIAK
Niemce

Dzień dobry Zatrudnię osobę ematyczna ,dyspozycyjną do opieki w kameralnym domu opieki pod Lublinem .Praca co drugi dzień od 19 do 7 rano i od 7 rano do 19 Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 665850 580...

17.05.202417.05.2024

Niania, opiekunka do dziecka

AGNIESZKAAGNIESZKA
Pałecznica

Szukamy opiekunki dla dla naszego 1,5 rocznego synka. Szukamy osoby do stałej współpracy na co najmniej rok. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:45. Po południu od godziny 13:30 lub 14:30 będzie trzeba zająć się też dwójka starszych dzieci 6 latka i 8 latek. Praca od połowy czerwca...

15.05.202415.05.2024