Filtruj

Praca Opiekunka Osoby Starszej - Białystok

Praca dla Opiekunek Seniorów. Niemcy! Pilne! 1870€ na rękę. We Care

nowa oferta
PROMEDICA24PROMEDICA24
Białystok

Pracuj w opiece w Niemczech Wynagrodzenie 1870€ na rękę, za miesiąc pracy. Teraz premia do 250€ za wyjazd w maju! Posiadamy wiele ofert pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego, podstawową, komunikatywną oraz biegłą biegłą. Jeżeli nie znasz języka oferuję doszkolenie z podstaw. Zlecenie...

02.05.202402.05.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH

POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ ZARZĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKUPOLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ ZARZĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU
Białystok

Zakres obowiązków: Świadczenie usług opiekuńczych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie/kwalifikacji -opiekunka środowiskowa -pielęgniarka -studium medyczny Doświadczenie mile widziane praca na podobnym stanowisku lub w szpitalu lub stowarzyszeniu które świadczy podobne...

26.04.202426.04.2024

Zaopiekuj się seniorem w Niemczech- szeroka ilość ofert!

nowa oferta
IZABELAIZABELA
Piećki

Poszukujemy doświadczonych opiekunek osób starszych do pracy w renomowanej firmie Promedica24 na terenie Niemiec. Jesteśmy liderem w branży opieki domowej i zapewniamy wsparcie oraz profesjonalne szkolenia dla naszych pracowników. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zakwaterowanie. Nasze propoz...

od 5000 zł