Filtruj

Praca Opiekunka - Gostyń

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekunka osób starszych

ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.ETHICUS CARE PREMIUM SP. Z O.O.
Gostyń

Kontrakt rozpoczyna się od 31.05.24 – 01.07.24 Opiekunka osób starszych Obowiązki Pani 85 lat, 160 cm, 67 kg, z cukrzycą insulinozależną - do insuliny przychodzi Pflegedienst, jak rownież do lekarstw i pończoch. Seniorka jest po dawnym wylewie, ma rozrusznik serca. Pani słabo mówi, ma okulary i apar...

03.05.202403.05.2024

OPIEKUNKA

POSSUM SP. Z O.O.POSSUM SP. Z O.O.
Gostyń

Zakres obowiązków: Opieka nad uczniami w trakcie transportu do gabinetu stomatologicznego oraz w trakcie wizyt. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Punktualność. Zaangażowanie. Wykształcenie pedagogiczne....

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Opiekun / opiekunka osób starszych - Опікун / опікунка літніх людей

URSZULAURSZULA
Szelejewo Drugie

Poszukujemy opiekunów i opiekunek do długoterminowej opieki nad osobami starszymi. Nasza oferta zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie. Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw języka polskiego. Szczególnie cenne będą osoby z doświadczeniem medycznym lub opieką nad osobami starszymi, które c...

03.01.202403.01.2024
od 4300 zł