Filtruj

Praca Opiekunka - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Szukamy Opiekunów dla osób starszych! NIEMCY

PROMEDICA 24PROMEDICA 24
Inowrocław

Firma Promedica24 poszukuje doświadczonych i empatycznych opiekunek osób starszych do podjęcia pracy na terenie Niemiec. Oferujemy stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełne wsparcie w codziennej pracy opiekuńczej. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje oraz chęć pomagania inny...

03.04.202403.04.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPIEKUNKA (NR 0998)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jaszczółtowo

Numer oferty: StPr/24/0998Obowiązki:opieka nad osobami strarszymi, praca w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczm Dom Złota Jesień Jaszczółtowo 24 gm. Rojewo; możliwość zatrudnienia na umowe o prace, umowa zlecenieWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:wykształcenie bez zna...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

NZOZ AMIMED SP. Z O.O.NZOZ AMIMED SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: opieka nad osobami strarszymi, praca w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczm Dom Złota Jesień Jaszczółtowo 24 gm. Rojewo; możliwość zatrudnienia na umowe o prace, umowa zlecenie Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie bez znaczenia...

30.04.202430.04.2024