Filtruj

Praca Opiekunka - Mokre

poszukiwana Opiekunka dla Seniorki - praca wraz z mieszkaniem

MAGDAMAGDA
Mokra Lewa

Zatrudnienia Panią do całodobowej opieki nad 75-latką. Seniorka ma problemy z poruszaniem się (przemieszczanie przy balkoniku). Do obowiązków należy opieka nad starszą Panią, wszelką pomoc Seniorce w tym ćwiczenia, spacery, zakupy, przygotowanie posiłków oraz logistyka wizyt lekarskich. Do obowią...

11.09.202311.09.2023

poszukiwana Opiekunka dla Seniorki - praca z mieszkaniem Skierniewice

MAGDAMAGDA
Mokra Lewa

OPIEKUNKA

nowa oferta
KATARZYNA KARPUS GABINET EDUKACJI I PROMOCJI ZDROWIA - SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA GEMINIKATARZYNA KARPUS GABINET EDUKACJI I PROMOCJI ZDROWIA - SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA GEMINI
Chojnice

Zakres obowiązków: opieka nad pacjentem w miejscu zamieszkania Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie mile widziane RM...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0182 s