Filtruj

Praca Opiekunka - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun/ka osób starszych - praca w Niemczech

OPIEKUNKI365OPIEKUNKI365
Piła

Firma Opiekunki365 poszukuje opiekunek/opiekunów osób starszych.Wymagania:- znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym plus- miłe usposobienie, uczciwość- doświadczenie w opiece/ mile widziane referencje- mile widziane prawo jazdy kat. B.Oferujemy:- legalną i bezpieczną pracę- p...

22.04.202422.04.2024

Opiekunka do dziecka

KINGAKINGA
Nowa Wieś Ujska

Poszukuję opiekunki dla chłopca 4 lata. Praca w miejscu zamieszkania dziecka w okresie wakacji od 24.06.2024 do 31.08.2024- po zakończeniu wakacji możliwość dalszej współpracy. Do ustalenia (zamiennie lub jednocześnie) opieka nad 7 miesięcznym chłopcem. Praca od 5 do 8 godzin dziennie. Obowiązki: ...

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Wałcz

Zakres obowiązków: -pomoc w opiece nad dziećmi, -wyjścia z dziećmi poza teren placówki, -przewijanie, przebieranie, ubieranie, rozbieranie dzieci, -sprzątanie pomieszczeń przedszkola, -podawanie i sprzątanie po posiłkach, -dbanie o higienę dzieci Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0425 s