Filtruj

Praca Organ Prowadzacy - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

PSYCHOLOG

POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKUPOMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU
Gdańsk

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku: - zapewnia pracownikom Centrum Powiadamiania Ratunkowego wsparcie psychologiczne oraz podejmuje działania profilaktyczne, - przygotowuje roczny plan szkoleń oraz prowadzi szkolenia podstawowe dla operatorów numerów alarmowych oraz szkolenia w ramach doskon...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa do pełnej księgowości

KONTULARI SP. Z O.O.KONTULARI SP. Z O.O.
Gdańsk

Poszukujemy do pracy osoby:Księgowa do prowadzenia Pełnych KsiągWymagania:Znajomość zasad prowadzenia Pełnej Księgowości.Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT.Wykształcenie minimum średnie o kierunku np.: rachunkowość, ekonomia, finanse.Doświadczenie minimum 1 rok na stanowis...

07.04.202407.04.2024