Filtruj

Praca Organizacja Transportu - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI I KONSERWACJI URZĄDZEŃ MONTAŻYSTA WYSTAW

nowa oferta
MUZEUM HISTORII KIELCMUZEUM HISTORII KIELC
Kielce

Zakres obowiązków: wg. potrzeb Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania niezbędne: wykształcenie co najmniej średnie, preferowane o kierunku elektronik, elektryk, informatyk, znajomość obsługi sprzętu audiowizualnego, komputerowego, urządzeń biurowych, stan zdrowia pozwalający na zatr...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1439Obowiązki:wg. potrzebWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Wymagania niezbędne: wykształcenie co najmniej średnie, preferowane o kierunku elektronik, elektryk, informatyk, znajomość obsługi sprzętu audiowizualnego, komputerowego, ur...