Filtruj

Praca Organizacja Wesel - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik sali restauracyjnej

PRACA.PLPRACA.PL
Rzeszów

Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem i prowadzenie szkoleń, Obsługa klientów i budowanie dobrych relacji, Utrzymanie czystości i estetyki restauracji, Kontakt i współpraca z kuchnią i innymi działami, Nadzór nad eventami, np. weselami. Wymagania: Dobre maniery i pozytywne nastawienie, Zaangażowan...

16.06.202416.06.2024

Rzeszów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884. Kierownik sali restauracyjnej Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem i prowadzenie szkoleń, Obsługa klientów i budowanie dobrych relacji, Utrzymanie czystości i estetyki rest...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekunka do pani w ok. Monachium

CURAFORM24CURAFORM24
Rzeszów

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznej : Pani 91 lat, 45 kg/150 cm , ze średnią demencją, porusza się z laską lub rolatorem, trzeba uważać by pani nie upadła. Współpracuje. Zdezorientowana co do osób i czasu. . W toalecie samodzielna, źle słyszy. Pani je s...

21.05.202421.05.2024