Filtruj

Praca Organizacja - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracownika produkcji

EWAEWA
Rzeszów

Jesteśmy producentem lodów rzemieślniczych i poszukujemy pracowników produkcji wykazujących się: - zaangażowaniem w pracę - dyspozycyjnością, - umiejętnością organizacji pracy, - osób komunikatywnych, - z umiejętnością pracy w zespole. ! Praca wiąże się z przenoszeniem ciężkich przedmiotów * akt...

26.02.202426.02.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzedawca do budki z lodami/Strzyżów Park Handlowy

ANNAANNA
Strzyżów

Poszukujemy sprzedawców do budki z lodami w Strzyżowie przy nowo otwartym Parku Handlowym na ulicy Jana III Sobieskiego 5a. Praca w trybie zmianowym w godzinach 10-20 od poniedziałku do soboty + niedziele Wymagania: miłe usposobienie uśmiech dobra organizacja komunikatywność zaangażowanie wys...

24.04.202424.04.2024
od 3500 zł

Magazynier/Operator wózka widłowego

Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków: Odbiór od dostawców materiałów produkcyjnych Wydawanie materiałów na produkcję i podwykonawcom Wysyłka produktu gotowego Rejestrowanie operacji magazynowych w systemie informatycznym (SAP) zarządzanie dokumentacją magazynową bieżące prowadzenie spisu z natury transport towarów wóz...

23.01.202423.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0638 s