Filtruj

Praca Organizacji - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Koordynator Projektów Charytatywnych dla Zwierząt

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Kraków

Twoje zadania: Budowanie i utrzymywanie korzystnych relacji z partnerami charytatywnymi oraz kluczowymi liderami opinii. Promowanie współpracy między firmą a organizacjami charytatywnymi. Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej działań charytatywnych. Comiesięczne przygotowywanie raportów z dz...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Specjalista ds. administracyjnych

nowa oferta
RISE.PLRISE.PL
Kraków

LOFTMILLJesteśmy jedną z najdłużej działających, polskich firm na rynku, świadczącą usługi wirtualnych biur, pracowni coworkingowych oraz biur serwisowanych. Od wielu lat dostarczamy elastyczne przestrzenie oraz usługi, które są niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.Poszuk...

Rejestratorka Medycza

SELF MADE PERSONSELF MADE PERSON
Kraków

Gabinet Psychoterapii zatrudni Rejestratorkę MedycznąWymagania:- nawiązywanie kontaktu z osobami odwiedzającymi Centrum Medyczne;- udzielanie wsparcia pacjentom (m.in. w zakresie umawiania i odwoływania wizyt);- bezpośrednia obsługa pacjenta o charakterze administracyjnym (przyjmowanie płatności, wy...

26.05.202426.05.2024