Filtruj

Praca Organizacji - Rydułtowy

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Lodziarni Rydultowy/Rybnik

KUBAKUBA
Rydułtowy

Poszukujemy energicznych, uśmiechniętych osób które nie boją się wyzwań do pracy w lodziarni. W okresie od maja do września. Nasze punkty znajdują się w Rydułtowach oraz w Rybniku-Niewiadom. Elastyczny grafik. Praca również w weekendy. Doświadczenie nie wymagane - najważniejsze są chęci do pracy. Ws...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent/ka / Pomoc Biurowa W Firmie Motoryzacyjnej

nowa oferta
EXELO WULKANIZACJA OGRZEWANIA POSTOJOWE KLIMATYZACJA MECHANIKAEXELO WULKANIZACJA OGRZEWANIA POSTOJOWE KLIMATYZACJA MECHANIKA
Warszowice

Opis stanowiska: Firma zajmująca się serwisem samochodowym, blacharstwem oraz importem samochodów z USA poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko Asystenta Serwisu Samochodowego. UWAGA: Jest to ofertą wstępnie na okres 2-4 miesięcy. Dla osoby, która będzie dobrze się sprawdzała, możliwośćprzed...

11.06.202411.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Realizacja zamówień sklepu internetowego praca STUDENT, DORYWCZA, ELAS

MROAUTO CZĘŚCI SAMOCHODOWE AUTO SERWISMROAUTO CZĘŚCI SAMOCHODOWE AUTO SERWIS
Gorzyczki

Realizacja zamówień sklepu internetowego praca Dołącz do naszego zespołu, pracuj z nami! Elastyczny czas pracy, idealana dla studentów np na czas wakacji lub uczni powyżej 18 stego roku życia. Również dla emerytów. przygotowanych paczek do wysyłki z sklepu internetowego Praca dla : kobiet i męż...

09.06.202409.06.2024
od 4500 zł