Filtruj

Praca Orzeczenie Niepelnosprawnosci - Bochnia

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzatanie biur Kraków

nowa oferta
PROBET SP. Z O.O.PROBET SP. Z O.O.
Bochnia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzątającego w Krakowie.Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281Zapraszamy także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do składania aplikacji.Miejsce pracy: Kraków ul. KosocickaGodziny pracy: :d...

27.04.202427.04.2024
od 26 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KASJER - SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Zakrzów

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące - zatrudnienie od zaraz: TAK - wynagrodzenie + możliwość premii - orzeczenie o niepeł...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Wieliczka

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.Miejsce pracy: Kraków ul. Feliksa WrobelaZapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.Kontakt tel. 789495533Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko pracy:...

od 5600 zł