Filtruj

Praca Orzeczenie Niepelnosprawnosci - Lipsko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony

nowa oferta
INVESTMENTSINVESTMENTS
Lipsko

Firma zatrudni pracowników ochrony posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w miejscowości Lipsko (27-300). Wymagamy: niekaralności....

29.04.202429.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt przemysłowy - Poniatowa

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Poniatowa

Zakres obowiązków: Kompleksowa ochrona i nadzorowanie obiektów Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta Wymagania: Spostrzegawczość Dyspozycyjność Niekaralność Wysoka kultura osobista Posiadanie orzeczenie o niepełnosprawności stopień minimum zna...

26.04.202426.04.2024

Sprzedawca w sklepie z drobnym AGD

EWELINAEWELINA
Iłża

Zatrudnimy sprzedawcę w sklepie z drobnym AGD w Iłży. Wymagania: -mile widziane doświadczenie w handlu -znajomość obsługi komputera -zaangażowanie -dyspozycyjność -mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala Oferujemy: - umowę o pracę -szkolenie wdrożeniowe -możliwość rozwoj...

22.04.202422.04.2024