Filtruj

Praca Orzeczenie Niepelnosprawnosci - Puławy

1-3 z 3 ofert pracy

Praca z dowozem dla Pań z orzeczeniem- Dęblin

HR PROGRESSHR PROGRESS
Puławy

Zatrudnimy Panie z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych, na terenie bazy lotniczo- szkoleniowej w Dęblinie . Praca od już. Praca w godzinach 7-15, poniedziałek piątek Zapewniamy transport w obie strony. Umowa o prace. Stawka; 4...

17.04.202417.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
ZAKŁAD SP. Z O.O. SP. K.ZAKŁAD SP. Z O.O. SP. K.
Klikawa

Zakres obowiązków: prace porządkowe (koszenie trawy, pielęgnacja zieleni) Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik gospodarczy wykształcenie podstawowe, mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orzeczenie o st. niepełnosprawności, ale niekonieczne, jedna zmiana 7-15, praca w Klikawie na...

25.04.202425.04.2024

Pracownik Sklepu - również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

nowa oferta
STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Poniatowa

Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie Elastyczny grafik Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej Pakiet benefitów socjalny...