Filtruj

Praca Osoba C Polski - Poniatowa

1-3 z 3 ofert pracy

ANIMATOR PRACY Z OSOBAMI STARSZYMI

E.V. FINANCE - SP. Z O.O.E.V. FINANCE - SP. Z O.O.
Poniatów

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z mieszkańcami domu pomocy; Możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące doświadczenie w pracy z osobami starszymi, umiejetność organizacji czasu wolnego osobom starszym...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na imprezie. Szybkie wypłaty

PURE DREAMPURE DREAM
Puławy

Oferty pracy skierowane dla osób, które lubią imprezy, nocne życie i chcą szybko podreperować swój budżet.Klub Pure Dream w Lublinie powiększa zespółStanowiska:-PROMOTORZY (Dziewczyny i Chłopaki )zapraszanie gości do lokalu, promowanie oferty, informowanie o atrakcjach i promocjach, rozdawanie zapro...

14.05.202414.05.2024

Praca Szef Kuchni w Kazimierzu Dolnym

JAKUBJAKUB
Kazimierz Dolny

Pensjonat Kazimierski zatrudni osobę na stanowisko szefa kuchni. Zakres obowiązków: zarządzanie personelem, tworzenie menu restauracji dla gości indywidualnych i grup, organizacja zaopatrzenia restauracji, nadzór nad jakością serwowanych dań, przygotowanie restauracji do kontroli Sanepidu zgodnie z...

09.05.202409.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie