Filtruj

Praca Osoba Dozoru Gorniczego - Damianowo

1-3 z 3 ofert pracy

SZTYGAR/OSOBA DOZORU

nowa oferta
DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SP. K.
Damianowo

Zakres obowiązków: - nadzór nad procesem zarządzania produkcja, kontrolą jakosci produkctów oraz kontrola i analiza kosztów, w tym zamawianych usług i materiałów, - ocena składanych raportów (z wszystkich działów firmy), analiza informacji, raportownie do zarządu firmy w razie niezgodnosci, a także ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Kopalni/Osoba dozoru górniczego / sztygar

DKSMDKSM
Damianowo

Kopalnia Łupka „Księżyce” zatrudni osobę na stanowisko Kierownika Kopalni lub Sztygara górniczego / osoby dozoru. Angaż na stanowisko wymaga posiadania uprawnień górniczych zatwierdzonych przez Urząd Górniczy oraz doświadczenie w Odkrywkowych Zakładach Górniczych. Na stanowisku Kierownika Kopal...

03.04.202403.04.2024
od 5000 zł

Osoba dozoru górniczego / sztygar

DKSMDKSM
Damianowo

Kopalnia Łupka „Księżyce” zatrudni osobę na stanowisko Sztygara górniczego / osoby dozoru. Angaż na stanowisko wymaga posiadania uprawnień górniczych zatwierdzonych przez Urząd Górniczy oraz doświadczenie w Odkrywkowych Zakładach Górniczych. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto. Po ...