Filtruj

Praca Osoba Prywatna - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Iława

nowa oferta
BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.
Iława

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Iława 1058817101 Obowiązki Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta. Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi dla ...

30.04.202430.04.2024

Administrator systemów IT

nowa oferta
CIRFCIRF
Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: administracja i utrzymywanie systemów informatycznych w zakresie: monitorowania działania granicznych systemów informatycznych, zgłaszania oraz usuwania awarii utrzymywania ciągłości działania systemów informatycznych zapewnienia odpowiedniej wydajności systemów instalowania nowyc...

02.05.202402.05.2024

Sales Manager Warmia Mazury Podlasie

nowa oferta
TOBEA SP. Z O.O.TOBEA SP. Z O.O.
Ostróda

Dla markowego klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera. Co gwarantujemy? Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 9000 - 11000 brutto, na umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy, Przejrzyste zasady współpracy i premii oparte na ambitnych, ale realnych wymaganiach, Ni...