Filtruj

Praca Osrodek Pomocy - Zakopane

1-3 z 3 ofert pracy

PILNIE!! Psycholog/Psychoterapeuta do naszego ośrodka!

nowa oferta
DA VINCI SP. Z O.O.DA VINCI SP. Z O.O.
Zakopane

Do naszego Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Zakopanym poszukujemy osoby na stanowisko psychologa i psychoterapeuty.Zapraszamy do kontaktu osoby:• z przynajmniej rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, w placówkach działających...

21.06.202421.06.2024

KUCHARKA Z POMOCĄ KUCHENNĄ

KIEROWNICTWOKIEROWNICTWO
Zakopane

Ośrodek wczasowy w Zakopanem zatrudni Kucharkę z pomocą kuchenną ośrodek zapewnia zakwaterowanie...

09.04.202409.04.2024

POMOC KUCHENNA

OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.OŚRODEK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY DANUTA DANUTA KUŹMA, RENATA ŁUKASZCZYK, BARBARA CHOWANIEC S. C.
Biały Dunajec

Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni oraz zmywanie naczyń, sprzątanie pokoi, obieranie warzyw. Wymagana dyspozycyjność oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie, choć nie jest wymagane. Ważne jest zaangażowanie. Praca w ośrodku wczasowo-wypoczynkowym w Białym Dunajcu w godz. 8.00-16.00. Pracodawc...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0201 s