Filtruj

Praca Osrodek Wypoczynkowy - Reszel

1-3 z 3 ofert pracy

Ośrodek wypoczynkowy w Św.Lipce szuka pracowników -sezonowo

OW NOVA-MAZURYOW NOVA-MAZURY
Reszel

Ośrodek wypoczynkowy w Św. Lipce zatrudni pracowników do sprzątania domków letniskowych. Praca dorywcza w tygodniu lub weekendy w miłej atmosferze i w pięknych okolicznościach przyrody dla osób pełnoletnich, sumiennych, lubiących sprzątać i nie bojacych się pracy wymagającej szybkiego działania. W p...

28.03.202428.03.2024

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JEZIORANACHMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JEZIORANACH
Jeziorany

Zakres obowiązków: -prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych -przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem -planowanie i analiza wynagrodzeń i innych umów, udział przy tworzeniu planów z działem księgowości na rok następny, zaangażowania ...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna, sprzątanie - praca w ośrodku wypoczynkowym

RUMSZEWICZ SAILINGRUMSZEWICZ SAILING
Wilimy

Zatrudnię pomoc kuchenną/osobę sprzątającą do ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem Dadaj (50km od Olsztyna). Szukam osoby z doświadczeniem w gastronomii albo sprzątaniu. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Praca w okresie 29.04-31.08.2024r. Pozostałe pomoce są z Ukrainy, więc chętnie zatrudnimy...

09.04.202409.04.2024