Filtruj

Praca Osrodek Wypoczynkowy

1-3 z 3 ofert pracy

Gospodyni do ośrodka nad samym morzem Dźwirzyno

nowa oferta
GDP SP. Z O.O.GDP SP. Z O.O.
Kołobrzeg

Kameralny ośrodek wypoczynkowy znajdujący się przy plaży oferujący wynajem pokoi oraz domków zatrudni panią do obsługi obiektu w charakterze gospodyni. Na czym będzie polegała Twoja praca? Na czas trwania zatrudnia zamieszkasz w naszym obiekcie. Będziesz zajmowała się obsługą gości, pracami porządko...

06.05.202406.05.2024

POKOJOWA

DOM WYPOCZYNKOWY AGA DARIUSZ SZYMALADOM WYPOCZYNKOWY AGA DARIUSZ SZYMALA
Ustka

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości: pokoi mieszkalnych w ośrodku rehabilitacyjnymi oraz pozostałej części ośrodka; Okres zatrudnienia do 30.11.2024 r. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zarządca Ośrodka Wypoczynkowego w Lubniewicach

IZABELAIZABELA
Lubniewice

Ośrodek Wypoczynkowy położony w malowniczym lesie nad jeziorem poszukuje doświadczonego Zarządcy,który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie finansami i kadrą ośrodka. Główneobowiązki: Zarządzaniefinansami: Monitorowanieiraportowaniewydatków, Współpracazdostawcamiinegocjacjecenowe, Pla...

27.03.202427.03.2024