Filtruj

Praca Osrodek Zdrowia - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Technik - Konserwator

FRESENIUSFRESENIUS
Chełm

Technik - Konserwator Miejsce pracy: Chełm Opis stanowiska: podstawowe naprawy i konserwacje aparatury medycznej w danej stacji dializ, monitorowanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa aparatury medycznej i urządzeń technicznych, monitorowanie i nadzór nad stacją uzdatniania wody i centralnej dyst...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog w centrum interwencji kryzysowej

STOWARZYSZENIE YOUTH HUMAN IMPACTSTOWARZYSZENIE YOUTH HUMAN IMPACT
Chełm

W związku z prowadzeniem Punktu Wsparcia „Bezpieczna Przystań” Stowarzyszenie Youth Human Impact poszukuje psychologa- interwenta kryzysowego w centrum interwencji kryzysowej dla powiatu Chełmskiego. Wymagania formalne: Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznyc...

26.04.202426.04.2024

PRACOWNIK SOCJALNY

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W CHEŁMIEMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W CHEŁMIE
Chełm

Zakres obowiązków: Do zadań pracownika socjalnego należy w szczególności: Do zadań pracownika socjalnego w Zespole Pogłębionej Pracy Socjalnej należy w szczególności: 1.Prowadzenie pracy socjalnej z osobą i/lub rodziną w oparciu o przyjęty model oraz z wykorzystaniem narzędzi pracy socjalnej wynikaj...

16.02.202416.02.2024