Filtruj

Praca Osrodek - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA DZIENNY

nowa oferta
STARGARDZKIE STOWARZYSZENIE JEDNAK MOŻNASTARGARDZKIE STOWARZYSZENIE JEDNAK MOŻNA
Stargard

Zakres obowiązków: Opieka nad młodzieżą w internacie Ośrodka, organizowanie zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach: 14:00-22:00 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - chęć rozwoj...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO 15/18 ETATU

Stargard

Zakres obowiązków: Nauczanie języka polskiegoo w szkole podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w klasach IV-VIII Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

29.05.202429.05.2024

Zakwaterowanie. Prace porządkowe w ośrodku uzależnień

OŚRODEK TERAPII NOWE ŻYCIE WAPNICA GM. SUCHANOŚRODEK TERAPII NOWE ŻYCIE WAPNICA GM. SUCHAN
Suchań

Wymagane prawo jazdy kat. B. Osoba nie pijaca. Zatrudnię osobę która będzie pełniła obowiązki porządkowe na terenie obiektu. Drobne prace porządkowe, podstawowy z zakresu budownictwa i remontów. Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie przez cały czas trwania umowy....

31.05.202431.05.2024