Filtruj

Praca Oswiata - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Eventowy/a Project Manager/ka

nowa oferta
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.
Lublin

Cześć! Cieszymy się, że tu jesteś :) Tworzymy społeczność ludzi, którzy uwierzyli, że edukacja może wyglądać inaczej. Razem rozwijamy szkołę na miarę XXI wieku. Jesteśmy pionierami i działamy nieszablonowo. I dlatego poszukujemy absolutnie wyjątkowego Edukacyjnego/ej Event Managera/ki, który/a weźmi...

17.06.202417.06.2024

Pilne Dyrektor/Wicedyrektor/Kierownik

DYREKTORDYREKTOR
Lublin

Praca dla Wicedyrektora z pasją :-) Pilnie poszukujemy Kierownika/Koordynatora/Wicedyrektora Jesteśmy zespołem terapeutycznym, który prężnie się rozwija. Od niedawna otworzyliśmy Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lublinie przy ul. Nowy Świat. Zajęcia prowadzimy w poradni i mobli...

01.06.202401.06.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL RELIGII

PRZEDSZKOLE NR 34 W LUBLINIEPRZEDSZKOLE NR 34 W LUBLINIE
Lublin

Zakres obowiązków: Prowadzenie religii w przedszkolu w grupach zróżnicowanych wiekowo (3-4-5 latki i 5-6 latki) Wymagania: wykształcenie - teologiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne mile widziane doświadczenie: praca z dziećmi 3-7 lat; Kwalifikacja do nauczania ...

10.04.202410.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s