Filtruj

Praca Outsourcing - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. rekrutacji i kadr - Mielec

ANNAANNA
Mielec

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant- elektryk

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Dębica

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

13.06.202413.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator Wózka Widłowego

SEITO HR SP. Z O.O.SEITO HR SP. Z O.O.
Dębica

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której p...

09.06.202409.06.2024