Filtruj

Praca Outworking - Zakroczym

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU

OUTWORKING S. A.OUTWORKING S. A.
Zakroczym

Zakres obowiązków: Realizacja przyjęcia towaru do magazynu; Kompletacja zamówień od klientów; Sortowanie i pakowanie towarów; Obsługa wydania towaru. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie na magazynie; Dyspozycyjność do pracy w nocy; Chęć do pracy....

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynu

GRUPA OUTWORKINGGRUPA OUTWORKING
Zakroczym

Wymagania: Poszukujemy osób, które chciałyby współpracować w dłuższej perspektywie, zaangażowanych w wykonywane zadania, chętne do pracy, dyspozycyjne, z inicjatywą. Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie. Oferujemy: Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 27,70 brutto za godz. pracy; - zat...

12.04.202412.04.2024

Proste prace w sklepie internetowym (wypłaty tygodniowe,godziny nocne)

Nowy Dwór Mazowiecki

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik Magazynu/Sklepu internetowego Opis stanowiska: pako...

15.12.202315.12.2023
od 6000 zł