Filtruj

Praca Pakowacz Mebli

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię osobę do pakowania mebli z doświadczeniem

nowa oferta
AZARDIAZARDI
Wołczyn

Firma Azardi z siedzibą w Mroczeniu zatrudni pakowacza. Zakres obowiązków obejmuje: • pakowanie mebli w folię lub kartony • kompletowanie zamówień zgodnie z planem produkcyjnym • wykonanie norm produkcyjnych • kontrola jakości produktów • załadunki/rozładunki towaru na auta oraz drobne prace m...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz- magazynier pakowacz.

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Syców

Fabryka mebli tapicerowanych L.I. Invest Company Sp. z o.o. , z siedzibą w Sycowie, przy ul. Szosa Kępińska 1, zatrudni pracowników na stanowisko: magazynier/ pakowacz. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy. Stawka : 22,50 zł netto/h + premia....

07.05.202407.05.2024

PAKOWACZ MEBLI

ZRT SP. Z O.O.ZRT SP. Z O.O.
Samławki

Zakres obowiązków: Pakowanie melbi w karton i folię, transport gotowych wyrobów do magazynu Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

06.05.202406.05.2024