Filtruj

Praca Pakowacz Towaru

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowacz/Pakowaczka

Grodzisk Mazowiecki

Zatrudnimy osoby do lekkiej pracy przy produkcji wyrobów tytoniowych w miejscowości Chlebnia koło Grodziska Mazowieckiego na stanowisko: Pakowacza/Pakowaczki. Zadania: Pakowanie wyrobów tytoniowych w folie Etykietowanie Kontrola jakości produktu Układanie towarów w kartonach Wymagania: Sumienność, d...

02.05.202402.05.2024

Praca na wakacje Pakowacz/Konfekcjoner

FM POLSKA SP. Z O.O.FM POLSKA SP. Z O.O.
Olszowa

Opis stanowiska: Do naszego oddziału znajdującego się w Olszowej poszukujemyosób do wykonywania prostych, pomocniczych czynności dotyczących pakowania / konfekcjonowania produktów (w okresie czerwiec – październik 2024 roku): Co będzie należało do zadań osoby, której poszukujemy? Wykonywanie pr...

29.04.202429.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik Magazyniera/praca sezonowa/ Profile VOX

GRUPA KAPITAŁOWA VOXGRUPA KAPITAŁOWA VOX
Czerwonak

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX. POMOCNIK MAGAZYNIERA /PAKOWACZ miejsce pracy: Czerwonak Praca...

24.04.202424.04.2024
od 27 zł