Filtruj

Praca Pakowacz - Końskie

1-3 z 3 ofert pracy

ładowacz- pakowacz

RANDSTADRANDSTAD
Końskie

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na wózku widłowym, szukasz pracy z wolnymi weekendami, zaaplikuj!Mamy dla Ciebie pracę 10 km od Końskich.oferujemyumowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)atrakcyjne wynagrodzenie, od 4500 bru...

14.03.202414.03.2024

Pakowacz/ Pracownik magazynu Verkatto

KIEROWNIK MAGAZYNUKIEROWNIK MAGAZYNU
Opoczno

Zakres obowiązków: kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki. Paczki o wadze do 30 kg. ( narzędzia) Miejsce pracy: Opoczno Wymiar czasu pracy: pełny etat Praca w godzinach od 7.00 do 15.00 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Oczekiwania : motywacja do pracy sumienność i dokładność w w...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowacz

Rudno

Miejsce pracy: Rudno k. Kołbieli Zadania: Pakowanie asortymentu Odbieranie kartonów z maszyn Foliowanie i etykietowanie asortymentu Wymagania: Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy! Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (1 dzień 7-19, 1 dzień 19-7, 2 dni wolnego) Chęć nawiązania długofal...

06.03.202406.03.2024